FAQ

سوالات متداول

برای خرید از سایت اِلین پمپ، ابتدا کالای مورد نظر را انتخاب کرده و آن را به سبد خرید اضافه کنید، سپس مراحل بعدی را به ترتیب، تکمیل نمایید. در هنگام ثبت سفارش ، حتماً تعداد، نوع، جنس، رنگ، اندازه، مبلغ نهایی، نام کالای مورد نظر و آدرس صحیح پستی را به دقت بررسی کنید و سپس کلید تایید را بزنید. بعد از ثبت سفارش، تیم پشتیبانی مشتریان اِلین پمپ، درباره‌ی زمان و نحوه‌ی تحویل کالا اطلاع رسانی خواهند کرد.

در هفت روز هفته و در تمامی ساعات شبانه روز، امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان اِلین پمپ در اسرع وقت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، سفارش ثبت شده را پیگیری کرده و اطلاع رسانی  می‌کنند.

مدت زمان ارسال کالا حدود ۲۴ ساعت تا ۳ روز کاری می‌باشد.

در صورت ارسال کالا برای شهر تهران، تمامی سفارشاتی که از € میلیون تومان بیشتر باشند، با سرویس ارسال رایگان فرستاده خواهند شد و هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای بابت حمل و نقل کالای خریداری شده از مشتری دریافت نخواهد شد و در صورت ارسال کالا برای شهرستان‌ها، هزینه‌ی ارسال بر عهده‌ی مشتری می‌باشد و براساس وزن و مسافت،  به صورت خودکار محاسبه می‌گردد.

شرکت اِلین پمپ، فعالیت خود را با شعار “اطمینان در کیفیت محصول” آغاز کرده است و تامین محصولات با کیفیت و اورجینال از مهمترین دغدغه‌های این مجموعه‌ی عظیم بوده است. مدیران این مجموعه معتقدند که کیفیت کالای ارائه شده توسط این شرکت، به نوعی احترام به مشتری است، به همین دلیل سعی دارند تا کالای اورجینال و با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهند و از در اختیار قرار دادن کالای نامرغوب و غیر اورجینال به مشتریان خودداری کنند. بنابراین تمامی محصولات ارائه شده توسط اِلین پمپ، اورجینال و کیفیت آن‌ها تضمین شده است.

بله، در هر زمان، امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. البته بعد از ثبت کالای مورد نظر و پرداخت وجه باید با تیم پشتیبانی اِلین پمپ تماس حاصل فرمائید.

اگر سفارش شما بسته‌بندی و ارسال نشده باشد ظرف ۲۴ ساعت، کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه سفارش شما بسته‌بندی شده ولی ارسال نشده باشد، هزینه بسته‌بندی کسر و الباقی وجه، طی ۲۴ ساعت بازگردانده خواهد شد و اگر کالای شما ارسال شده باشد، می‌توانید پس از تحویل کالا، روش‌‌های بازگشت کالا را مطالعه کنید و بر اساس آن اقدام نمایید.

بله، اما هدف اِلین پمپ این است که شما یک خرید آسان و لذت‌بخش آنلاین را تجربه کنید. اما چنانچه شما نیاز به خرید حضوری دارید کارشناسان ما پاسخگوی نیاز شما خواهند بود.

در شهر تهران امکان پرداخت وجه، هنگام تحویل کالا وجود دارد ولی این امکان فعلا برای شهرستان‌ها مقدور نمی‌باشد.

از طریق تماس تلفنی، ارسال پیامک و یا بخش تماس با ما، هرگونه مغایرت را با تیم پشتیبانی اِلین پمپ در میان بگذارید. بدیهی است، اِلین پمپ، خود را موظف به عودت کالا می‌داند و کارشناسان، شما را در جهت استرداد کالا راهنمایی می‌نمایند.

خیر، نیازی نیست. بعد از تایید نهایی سفارش، پیامکی برای شما ارسال می‌شود و شما را در جریان روند خرید اینترنتی قرار خواهد داد و در صورت لزوم، کارشناسان وب‌سایت اِلین پمپ با شما تماس می‌گیرند.

بعد از ثبت سفارش و تائید نهایی، پیامکی برای شما ارسال می‌شود که شما را در جریان زمان تحویل و نحوه‌ی ارسال کالا قرار خواهد داد.