مقالات

پمپ گازوئیل کش

پمپ گازوئیل کش

پمپ گازوئیل کش یا پمپ انتقال سوخت پمپی است که در پمپ بنزین جهت پمپاژ گازوئیل، بنزین، سوخت اتانول و بیو سوخت‌ها مانند بیو دیزل، نفت سفید یا سایر سوخت وسایل نقلیه استفاده می‌شود.

پمپ گازوئیل کش چیست؟

پمپ انتقال سوخت پمپی است که در پمپ بنزین جهت پمپاژ گازوئیل، بنزین، سوخت اتانول و بیو سوخت‌ها مانند بیو دیزل، نفت سفید یا سایر سوخت وسایل نقلیه استفاده می‌شود. مدل‌های مختلف پمپ گازوئیل کش جهت انتقال سوخت از مخزن به باک ماشین آلات راه سازی و … به کار برده می‌شوند. پمپ‌های انتقال سوخت گازوئیل با برق ۱۲ یا ۲۴ ولت کار می‌کنند. این پمپ‌ها قادر به مکش از ارتفاع ۵ متر تا ۱۰ متر هستند که قدرت نسبتا بالایی دارند.

انواع پمپ گازوئیل کش

پمپ گازوئیل کش ۱۲ ولت

این پمپ گازوئیل کش با برق ۱۲ ولت با برق باطری خودروهای سبک کار می‌کند و این پمپ می‌تواند از داخل مخزن یا باک ماشین، بنزین، گازوییل، روغن، کروزنو، پارافین، روغن هیدرولیک و سایر روغن‌ها را تا ۱۵ سانتیمتر، سوخت کشی انجام دهد. این پمپ‌ها دارای کلمپ‌های  مثبت و منفی با کیفیت عالی و همچنین دارای یک موتور الکتریکی و پمپ روتاری و پورت‌های ورود و خروج گازوئیل هستند که به راحتی می توانند انتقال را به روشی صحیح انجام دهند. پمپ تخلیه‌ی گازوئیل دارای انبرهای سوسماری شکل برای اتصال به برق باطری می‌باشد و دارای کلید روشن خاموش نیز می‌باشد.

پمپ گازوئیل کش ۲۴ ولت

این پمپ‌ها با برق ۲۴ ولت با برق باطری خودروهای سنگین کار می‌کند و این پمپ می‌تواند از داخل مخزن یا باک ماشین آلات، بنزین، گازوییل، روغن، کروزنو، پارافین، روغن هیدرولیک و سایر روغن‌ها را تا ۱۵ سانتیمتر، سوخت کشی انجام دهد. این پمپ‌ها می‌توانند از ارتفاع ۵ متری مکش کرده و با قدرت بسیار بالا تا ۱۰ متر ارتفاع سوخت رسانی انجام دهد و همچنین این پمپ‌ها دارای کلمپ‌های  مثبت و منفی با کیفیت عالی و همچنین دارای یک موتور الکتریکی و پمپ روتاری و پورت‌های ورود و خروج گازوئیل هستند که به راحتی می توانند انتقال را به روشی صحیح انجام دهند.

از ویژگی‌های مهم این پمپ‌ها سرعت سوخت کشی است. در واقع به علت نیروی خوب موتور این پمپ‌ها، به راحتی قادرند، انتقال را انجام دهند. در واقع به علت نیروی بالای موتور پمپ گازوئیل کش برقی ماشین آلات راه‌سازی، به راحتی می توانند انتقال را به روشی صحیح انجام دهند. پمپ تخلیه‌ی گازوئیل دارای انبرهای سوسماری شکل برای اتصال به برق باطری می‌باشد و دارای کلید روشن خاموش نیز می‌باشد.

بنابراین پمپ‌های گازوئیل کش با برق باطری خودروها کار می‌کننند و می‌تواند از داخل مخزن یا باک ماشین، بنزین، گازوییل و دیگر سوخت‌ها را تا ارتفاع ۱۵ سانتیمتر، سوخترسانی انجام دهند و به علت نیروی خوب موتور این پمپ‌ها، به راحتی می‌توانند عمل انتقال را انجام دهند. در واقع به علت نیروی بالای موتور این پمپ‌ها، عمل انتقال به راحتی انجام می‌پذیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سیزده =